fjbag-fiyati

Fjbag Fiyatı, FjBag Ne Kadar, Kaç Lira

Fjbag Fiyatı

Siz de tatilde ve ya piknikte kısacası yaz ayının gelmesi ile birlikte daha rahat bir kullanım yapabileceğiniz şişme bir koltuk ya da yatak istiyor iseniz fjbag tam size göre diyebiliriz. İsterseniz koltuk isterseniz yatak olarak kullanabileceğiniz fjbag sayesinde deniz ve ya havuza girerken kullanım yapabilecek ve bir yandan yatarken bir yandan güneşin tadını çıkarabileceksiniz. Pikniğe gittiğiniz zaman sıkılıp dinlenmek istediğiniz o an da sadece fjbag çıkartıp sallayarak hava dolmasını sallayıp kullanıma hazır bir hale getirebilirsiniz.

Üstelik fjbag fiyatı da uygun olduğu için bütçenizi sarsmayacak ve hem her yerde kullanabilecek bir ürüne sahip olurken hem de uzun yıllar kullanabileceksiniz. Elbette uzun yıllar kullanabilmek için kullanım talimatlarına uymanız gerekmektedir. Mesela size verilen kg miktarının üzerinde olan biri kullandığı zaman bu durumda fjbag zarar görebilir ve daha kısa kullanım yapabilir ve ya hiç kullanamayabilirsiniz.

Kullanım talimatları için sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Gelelim fjbag fiyatı ile ilgili bilgi vermeye.

1 adet fj bag fiyatı 69 TL ve 8 TL kargo ücreti alıcıya aittir. Ancak havale ile ödeme yöntemini tercih ederseniz bu durumda kargo ücreti 5 TL olarak alınmaktadır.

2 adet fjbag fiyatı ise 120 TL olarak belirlenmiş ve 2 kutu ile üzeri alımlarda kargo ücreti alınmamaktadır.

3 adet fjbag ne kadar ise 180 TL olarak belirlenmiştir.

Görüldüğü gibi fiyatlar 1 kutunun ücret katlarına göre belirlenmemiştir. Her bir adet arttırımında fjbag kaç lira da daha uygun olarak belirlenmiştir. Bu yüzden de eşiniz dostunuz ve ya arkadaşlarınız ile toplu alım yapmak daha mantıklı olmaktadır.

3 kutu üzerinde daha fazla alım yapmak isterseniz müşteri temsilcilerinin sizi araması için beni ara bölümüne numaranızı bırakmanız yeterli olacaktıe. Müşteri temsilcileri size en kısa sürede dönüş yapacak ve almak istediğiniz adet miktarına göre size bir fiyat verilecektir ve bu doğrultuda alımınızı sağlayabileceksiniz.

Kapıda ödemelerde kredi kartı tek çekim ve ya kapıda nakit ödeme olarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme sistemimiz bulunmamaktadır. Havale ve ya kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yorum Yazın
Fjbag nedir? Fjbbag havalı yatak ve koltuk, Fj bag fiyatı, kullanımı ve kullanıcı yorumları, taşıma kapasitesi, renkleri hakkında bilgi fjbag türkiye sitesinde.